W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Jesienny maraton

Sytuacje, w które wpada bohater są coraz bardziej złożone, i najważniejsze - komplikują się do tego stopnia, że sam Buzykin czuje, jak jest dosłownie rozszarpywany na kawałki. Odchodzi od niego żona, zostawia kochanka. Buzykin postanawia stać się innym człowiekiem...

mar 30

poniedziałek, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 14,90 zł
kwi 2

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Nagrody: 1979 - Nagroda Główna "Złota Muszla" oraz Nagroda FIPRESCI na MFF w San Sebastian; Nagroda FIPRESCI MFF w Wenecji; 1980 - Nagroda Międzynarodowego Jury Ewangelickiego na MFF w Berlinie Zachodnim, Grand Prix MF Filmów Komediowych w Chamrousse, Nagroda przyjaźni radziecko-bułgarskiej na MFF w Karlowych Warach; 1981 - Nagroda Specjalna na MF Filmów Komediowych w Gabrowie (Bułgaria), Nagroda Państwowa im. Braci Wasiliewów.

JESIENNY MARATON (ОСЕННИЙ МАРАФОН)
rok produkcji:
 1979
gatunek: komediodramat
reżyseria: Georgij Danelija
obsada: Oleg Basiłaszwili, Natalia Gundariowa, Jewgienij Leonow
czas trwania: 90 min.

Film z polskimi napisami

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij