W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino rosyjskie: Graffiti

kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Młody artysta Andriej szczególnie upodobał sobie malowanie graffiti na ścianach stołecznego metra. Jednak ulica ma swoje prawa i trzeba znać teren. Po bójce z lokalnymi motocyklistami Andriej zostaje z podbitym okiem, zwichniętą nogą i traci wyjazd na wykłady do Włoch z ukochaną. Zamiast do Wenecji, uczelnia wysyła go malować rodzime pejzaże na prowincji. Ale i tutaj nie może obejść się bez przygód, tylko są one już zupełnie inne...

Wybrane nagrody: 2006 - Nagroda "Sierebrjanaja Ladia" na XIV Festiwalu Kina Rosyjskiego "Okno na Europę"; Nagroda Specjalna Jury MFF w Tokio; Grand Prix Lubuskiego Festiwalu Kina Wschodnioeuropejskiego; "Nagroda Publiczności" oraz dyplom "Za najlepszy film programu" - Festiwal Filmowy "Moskiewska Premiera"; Nagroda Specjalna Jury "Za przedstawienie moralnego piękna człowieka" i nagroda dla Najlepszego aktora na Międzynarodowym Festiwalu Kina Wojenno-Patriotycznego "Wołokołamska linia" im. S. Bondarczuka; Nagroda im.Walerija Frida "Za dramaturgię filmu" - MFF "Stalker".

GRAFFITI (ГРАФФИТИ)
rok produkcji:
2006
gatunek: komediodramat
reżyseria: Igor Apasian
obsada: Andriej Nowikow, Aleksander Iljin, Łarisa Guziejewa
czas trwania: 120 min.

Film z polskimi napisami

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij