stat

Kino rosyjskie: Chapiteau-Show

Cztery części i cztery wycieczki nad morze, cztery przeplatające się nowele: bohaterowie każdej z nich przybywają do nadmorskiej miejscowości i przeżywają zwrotne momenty w swoim życiu.

wrz 24

piątek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 9-10

sobota - niedziela, godz. 17:30

Gdynia,
bilety 12 - 18 zł
Momenty te rozwijają się niemal jednocześnie - ktoś wariuje z miłości, ktoś inny cierpi, nie znajdując zrozumienia u przyjaciół, ktoś próbuje zdobyć szacunek ojca, a ktoś - stara się nawiązać współpracę z partnerami. Tak jak w życiu, gdy człowiek jest w centrum własnego dramatu, bohaterowie "Chapiteau" są bohaterami swoich własnych historii, jednak w cudzych historiach są ledwo zauważalni. Historie pełne tragicznego patosu, ale przecież dokładnie tak każdy człowiek przeżywa swoje dramaty osobiste, chociaż patrząc z boku wygląda to czasem śmiesznie. Im bardziej poważny jest bohater, tym bardziej komiczne są jego zachowania.

Nagrody: 2011 - Grand Prix "Złota Loza" i Nagroda prasy filmowej na XX Festiwalu Filmów z krajów WNP, Łotwy, Litwy i Estonii "Kinoszok" w Anapie; Nagroda krytyki i prasy "Biały Słoń" za najlepszy scenariusz (Marina Potapowa); 2012 - Nagroda prasy za najlepszy film dekady na X Festiwalu Kina Rosyjskiego "Moskiewska premiera" (Siergiej Łoban); Nagroda specjalna Jury na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie.

CHAPITEAU-SHOW (ШАПИТО-ШОУ)
rok produkcji:
 2011
gatunek: komedia
reżyseria: Siergiej Łoban
obsada: Piotr Mamonow, Wiera Strokowa, Aleksiej Podolski
czas trwania: 107 min. + 111 min.

16 lipca - "CHAPITEAU-SHOW: MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ" (107 min.)
23 lipca - "CHAPITEAU-SHOW: SZACUNEK I WSPÓŁPRACA" (111 min.)


Film z polskimi napisami

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.