stat

Kino rosyjskie: Będę przy tobie

Inna to młoda, odnosząca sukcesy kobieta ze świetnym poczuciem humoru. Pracuje jako kierownik restauracji, słusznie zyskując szacunek oraz sympatię kolegów i przełożonych. Ma też przy sobie najważniejszą osobę na świecie - sześcioletniego syna Mitię, którego wychowuje sama. Ich relacja jest pełna troski, zrozumienia i wsparcia. Jednak niespodziewanie lekarze rozpoznają u Inny nieuleczalną chorobę. Teraz najważniejszą rzeczą dla Inny jest znalezienie dla małego Miti nowych rodziców.

sty 21-24

czwartek - niedziela, godz. 20:00 - 22:00

Online
bilety 14 zł
Kup bilet
Nagrody: 2012 - Grand Prix na XXIII Festiwalu "Kinotawr" w Soczi; Nagroda "Zołotaja Ladia" za 3. miejsce w konkursie publiczności na XX Festiwalu Kina Rosyjskiego "Okno na Europę" w Wyborgu; Nagroda dla najlepszej aktorki na X Festiwalu Kina i Teatru "Amurska Jesień" w Błagowieszczeńsku (Maria Szałajewa); Nagroda "Stalker" dla najlepszego filmu fabularnego oraz nagroda specjalna dla najlepszej aktorki na XVIII MF Filmów o Prawach Człowieka "Stalker" w Moskwie; Nagroda "Biały Słoń" za najlepszą główną rolę żeńską (Maria Szałajewa).

BĘDĘ PRZY TOBIE (Я БУДУ РЯДОМ)
rok produkcji:
2012
gatunek: dramat obyczajowy
reżyseria: Paweł Ruminow
obsada: Maria Szałajewa, Roman Zenczuk, Maria Siomkina
czas trwania: 93 min.

Film z polskimi napisami

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.