stat
Impreza już się odbyła

Kino rodzinne

Kino rodzinne to cykl weekendowych seansów dedykowanych najmłodszym widzom oraz ich opiekunom. W styczniu będziemy wyświetlać film animowany o Simonie i Nelly, którzy podążają tropem stwora w "Misja Yeti" oraz fantastyczną produkcję Disneya "Dziadek do orzechów i cztery królestwa".

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł
Program:

26 sty | 15:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa
27 sty | 15:00 Dziadek do orzechów i cztery królestwa

DZIADEK DO ORZECHÓW I CZTERY KRÓLESTWA

Gatunek: Familijny, Fantasy
Produkcja: USA 2018
Reżyseria: Lasse Hallström, Joe Johnston
Czas trwania: 99 min.
Klara otrzymuje od ojca chrzestnego złotą nić prowadzącą do tajemniczego świata, gdzie znajduje się magiczny klucz. Jednak ten cenny przedmiot zostaje jej wykradziony. Chcąc go odzyskać dziewczyna musi przemierzyć niezwykłe krainy - Kwiatów, Słodyczy, Śnieżynek i Zabawy. W niebezpiecznej podróży towarzyszy jej dzielny żołnierz Filip. Aby przywrócić ład i porządek w magicznym świecie, Klara będzie musiała się wykazać nie tylko mężnym sercem, ale też rozwagą, odpowiedzialnością i mądrością.

MISJA YETI

Gatunek: Animacja, Komedia
Produkcja: Kanada 2018
Reżyseria: Pierre Greco & Nancy F. Savard
Czas trwania: 80 min.
Nawet mała stopa Yeti jest większa od ludzkiej. O wiele, wiele większa. Co zrobić, kiedy nadepnie się wielkiemu futrzakowi na odcisk? Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać. Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman. Czy Simon i Nelly rozszyfrowują pamiętnik? Czy uda im się spotkać włochate stwory z wielkimi stopami? I wreszcie, czy straszny Yeti jest naprawdę taki straszny?

W filmie gościnnie wystąpił himalaista Adam Bielecki, który użyczył głosu jednej z postaci.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdańsk

Sopot

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Green Book
Ocena: 8.4 / 247 głosów
Największy dar
Ocena: 7.4 / 27 głosów
Przemytnik
Ocena: 7.4 / 37 głosów