stat

Kino rodzinne

KINO RODZINNE to cykl weekendowych seansów dedykowanych najmłodszym widzom oraz ich rodzicom. We wrześniowej odsłonie cyklu zaprezentowane zostaną filmy animowane: "Niedoparki", "O czym szumi las", "Rock Dog. Pies ma głos" oraz film fabularny pt. "Łapa". Na projekcje w ramach wydarzenia obowiązuje zniżkowy bilet rodzinny w cenie 10 zł. Zapraszamy do KinoPortu!Program:
2 września, godz. 15.20 - NIEDOPARKI, reż. Galina Miklinova
3 września, godz. 13.30 - O CZYM SZUMI LAS, reż. Rasmus A. Sivertsen
9 września, godz. 15.30 - O CZYM SZUMI LAS, reż. Galina Mikliova
10 września, godz. 14.00 - O CZYM SZUMI LAS, reż. Galina Mikliova
16 września, godz. 13.00 - ŁAPA, reż. Robert-Adrian Pejo
17 września, godz. 13.45 - ROCK DOG. PIES MA GŁOS!, reż. Ash Brannon
23 września, godz. 15.30 - ROCK DOG. PIES MA GŁOS!, reż. Ash Brannon
24 września, godz. 13.30 - ŁAPA, reż. Robert-Adrian Pejo
30 września, godz. 15.15 - ŁAPA, reż. Robert-Adrian PejoFilmy:

ŁAPA
2015 | 92' | Węgry | reż. Robert-Ardian Pejo

Historia wielkiej przyjaźni między tramwajarzem Zolim a przygarniętym przez niego psem. Tytułowy Łapa to uroczy psiak, który tułał się po świecie od małego. W końcu stanął na drodze Zoli, który niewiele się zastanawiając, dał Łapie schronienie. Okazało się, że jest niezłym treserem. Łapa wiernie realizuje wszystkie polecenia, a wieczorami zapewnia towarzystwo samotnemu do tej pory kompanowi. Zola i Łapa postanawiają rozpocząć wyprawę życia. Ruszają w świat, by ratować ludzi zaginionych podczas trzęsienia Ziemi.NIEDOPARKI
2016 | 83' | Czechy, Słowacja | reż. Galina Miklinova

Niedoparki są niewielkimi stworzeniami zamieszkującymi wszystkie ludzkie mieszkania - również Twoje. Żywią się skarpetami, ale wybierają jedynie te z naturalnych włókien, a poza tym zabierają zawsze tylko jedną skarpetę z pary - taką mają zasadę. Ponadto, przytrafiają im się liczne perypetie, takie jak wojny skarpetkowych gangów czy okupy - w ich świecie z pewnością nie ma miejsca na nudę! Film jest adaptacją książek pary czeskich autorów Pavla Šruta i Galiny Miklínovej.O CZYM SZUMI LAS
2016 | 75' | Norwegia | reż. Rasmus A. Sivertsen

Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na - zdawałoby się - bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżników do nowej idei.ROCK DOG. PIES MA GŁOS!
2016 | 80' | Chiny, USA | reż. Ash Brannon

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock'n'rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi