stat
PATRONAT

Kino na szpilkach: Planeta Singli 2 (4 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Czwartek, 8 listopada na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie dla uczestniczek projektu "Kino na Szpilkach" przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Tym razem na przedpremierowy seans filmu "Planeta Singli 2".

Cykl filmowy: Planeta B nie istnieje

w każdą środę (do 18.12), godz. 18:00

bilety 20 zł

Kultura Dostępna - Planeta Singli 3

gru 26

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, będzie prawdziwy hit filmowy "Planeta Singli 2".

18.00 - 19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH
- Strefa kobiecych różności (foyer kina)
- Szalona impreza w sali kinowej
- Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
- O 19.00 Przedpremierowy seans filmu "Planeta Singli 2"

Był rycerz na białym koniu, wyznanie miłości i baśniowy happy end. Ale czy żyli długo i szczęśliwie? Jedno jest pewne - przed nimi show, jakiego długo nie zapomną! Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr powracają jako Ania i Tomek w kontynuacji hitu "Planeta Singli", który krytycy okrzyknęli najlepszą polską komedią romantyczną wszechczasów. W filmie znów zobaczymy Tomasza Karolaka, Weronikę Książkiewicz, Piotra Głowackiego, Danutę Stenkę i Joannę Jarmołowicz, ale nie zabraknie także nowych bohaterów, w których wcielą się: Iza Miko, Kamil Kula, Karola Strasburger i Witold Paszt.

"Planeta Singli 2" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów.W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

PLANETA SINGLI 2 - opis filmu
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander - zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Bilety do nabycia w kasie kina lub na stronie www.cinema3d.pl

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.