stat
Impreza już się odbyła

Kino na obcasach: Raz się żyje

Gwiazdorska obsada w komedii o biznesmenie, który będąc o krok od życiowego sukcesu daje się wmanewrować w przekręt. W jednym momencie jego karierę stanie na głowie.. "Raz się żyje" przedpremierowo 17 kwietnia podczas Kina na Obcasach w Multikinie. 

Joel Edgerton jako współwłaściciel koncernu farmaceutycznego, który stoi przed wielką szansą międzynarodowej ekspansji. Kropką nad "i" ma być spektakularne wejście firmy na giełdę. Okazuje się jednak, że grupa sprytnych oszustów zastawiła sidła na nieco lekkomyślnego - jak się okaże biznesmena, który podczas podróży do Meksyku pozwoli sobie przedwcześnie uczcić nadchodzący sukces. Skutki jednej nocy będą opłakane...

Kolejna odsłona projektu "Kino na Obcasach" odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Jaworzno, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Olsztyn, Poznań - Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Złote Tarasy, Wrocław - Pasaż oraz Zabrze.

Partnerem kwietniowej edycji "Kina na Obcasach" jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu "Kino na Obcasach", zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij