stat

Kino na łóżkach

Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa zorganizuje w tym sezonie jeszcze jeden cykl pokazów kina plenerowego we współpracy z Galerią Wnętrz City Meble. Będą to wyjątkowe i oryginalne pokazy kina plenerowego, na których publiczność będzie mogła rozłożyć się przed ekranem na łóżkach. Pokazy odbędą się parkingu przed Galerią Wnętrz City Meble co dwa tygodnie w piątki, w lipcu i sierpniu.

Relacja z imprezy

Zaprezentowane zostaną cztery filmy Woody Allena, mistrza inteligentnych komedii, ciętej riposty, autoironicznego żartu: "Vicky Christina Barcelona", "O Północy w Paryżu", "Zakochani w Rzymie" oraz "Co nas kręci, co nas podnieca". Zobaczyć będzie można zatem cztery stolice w ujęciu mistrza - Paryż, Rzym, Barcelonę oraz jego ukochany Nowy Jork wraz z portretami komicznych, zwariowanych i neurotycznych bohaterów Allena.

Wakacyjne kino plenerowe na łóżkach jest już drugim filmowym projektem organizowanym w Galerii Wnętrz City Meble. Na początku roku z okazji otwarcia Galerii odbył się tam przegląd filmów o designie w Strefie Inspiracji. Pokazy filmowe ambitnego kina wpisują się w strategię działań galerii wnętrze City Meble, która jest nie tylko przestrzenią handlową ale również miejscem, gdzie można spotkać się ze sztuką, filmem, designem, miejscem, które organizuje ciekawe konferencje branżowe, koncerty, wernisaże czy zajmuje się promocją młodych artystów.

Pokazy są bezpłatne.

Terminy pokazów: piątki- 7, 21 lipca oraz 4, 18 sierpnia. W przypadku deszczu seanse będą przenoszone na kolejną niedzielę.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Dywizjon 303. Historia prawdziwa
Ocena: 8.2 / 274 głosy
Kraina miodu
Ocena: 7.8 / 31 głosów
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
Ocena: 7.5 / 112 głosów

Zapowiedzi