W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino na Szpilkach - Całe Szczęście

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Czwartek, 7 marca na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie z okazji święta wszystkich kobiet, przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Tym razem na przedpremierowy seans polskiej komedii romantycznej pt. "Całe szczęście".

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, będzie prawdziwy przedpremierowy pokaz filmu pt. "Całe szczęście" w gwiazdorskiej obsadzie! Co przyniesie spotkanie Romy Gąsiorowskiej w roli Marty, gwiazdy fitness, z którą ćwiczą miliony Polaków i Piotra Adamczyka jako Roberta, skromnego muzyka z filharmonii? Czy odnajdą drogę do całego szczęścia? W nowej komedii twórców "Listów do M 3" i "Podatku od miłości" Piotrowi Adamczykowi i Romie Gąsiorowskiej partnerują: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maksa Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża, Tomasz Sapryk oraz Margaret!

18.00 - 19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH
- Strefa kobiecych różności (foyer kina)
- Szalona impreza w sali kinowej
- Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
- Przedpremierowy seans filmu "Całe szczęście"

"Całe szczęście" to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych
okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie
wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wkracza celebrytka i gwiazda fitness
Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe
szczęście"?

CAŁE SZCZĘSCIE - opis filmu
W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie"sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna - wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta... Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij