stat
PATRONAT

Kino na Szpilkach - Całe Szczęście

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Czwartek, 7 marca na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie z okazji święta wszystkich kobiet, przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Tym razem na przedpremierowy seans polskiej komedii romantycznej pt. "Całe szczęście".

sie 4

wtorek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, będzie prawdziwy przedpremierowy pokaz filmu pt. "Całe szczęście" w gwiazdorskiej obsadzie! Co przyniesie spotkanie Romy Gąsiorowskiej w roli Marty, gwiazdy fitness, z którą ćwiczą miliony Polaków i Piotra Adamczyka jako Roberta, skromnego muzyka z filharmonii? Czy odnajdą drogę do całego szczęścia? W nowej komedii twórców "Listów do M 3" i "Podatku od miłości" Piotrowi Adamczykowi i Romie Gąsiorowskiej partnerują: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maksa Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża, Tomasz Sapryk oraz Margaret!

18.00 - 19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH
- Strefa kobiecych różności (foyer kina)
- Szalona impreza w sali kinowej
- Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
- Przedpremierowy seans filmu "Całe szczęście"

"Całe szczęście" to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych
okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie
wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wkracza celebrytka i gwiazda fitness
Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe
szczęście"?

CAŁE SZCZĘSCIE - opis filmu
W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie"sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna - wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta... Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij