stat

Kino konesera - Złe wychowanie Cameron Post

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

sie 15-16

sobota - niedziela, godz. 11:00, 13:30

Gdańsk,
bilety 16,90 - 22,90 zł
wrz 10

czwartek, godz. 18:30

bilety 25 - 30 zł
Serdecznie zapraszamy! Kino Helios Gdańsk ALFA

W związku z nowym cennikiem "Bilety do kina 14,50 zł - przez cały tydzień" wszystkie pozostałe zniżki, rabaty cenowe nie obowiązują.

Opis filmu:

Nagrodzona na Sundance adaptacja jednej z najgłośniejszych powieści młodzieżowych ostatnich lat autorstwa Emily M. Danforth. Po śmierci rodziców Cameron, nastolatka z Montany, trafia pod opiekę konserwatywnych krewnych. Kiedy ci dowiadują się o jej homoseksualizmie, wysyłają ją na obóz, na którym ma przejść "terapię konwersyjną". Na miejscu dziewczyna, wraz z nowymi przyjaciółmi, postanawia zawalczyć o własne życie i przekonania.
Dowiedz się więcej o projekcie Kino Konesera

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij