stat
Impreza już się odbyła

Kino Wolność: Everest - poza krańcem świata i spotkanie z Hanną Bruss

28 lutego  o godz. 18:00 zapraszamy do KinoPortu na pokaz filmu "Everest - poza krańcem świata". Gościem spotkania będzie himalaistka Hanna Bruss. Mieszkanka Gdyni, podróżniczka i himalaistka. W 2017 wzięła udział w dramatycznym podejściu na Mount Everest, o którym opowie podczas spotkania.

lis 27-28

sobota - niedziela, godz. 11:30

przedsprzedaż 21,90 zł
Kup bilet
lis 27-28

sobota - niedziela, godz. 11:30

przedsprzedaż 21,90 zł
Kup bilet
 
"To co pozwala Hannie Bruss realizować tak śmiałe marzenia to przede wszystkim jej pasja, odwaga, ciekawość świata, determinacja w dążeniu do celu oraz wygrana z ciężką chorobą. Jej głównym obszarem aktywności sportowej są góry, w których jest wszystko co kocha i do których zawsze wraca nawet w najcięższych momentach swojego życia. Właśnie w tych trudnych chwilach góry zawsze były jej największym wsparciem i dawały ogromną siłę. Hanna stawia sobie coraz ambitniejsze cele i niezbędne jest do nich odpowiednie przygotowanie. Chodzi po górach, biega, uprawia crossfit, skialpinizm, wspinaczkę, a od dwóch lat trening wytrzymałościowy wzbogaciła jazdą na rowerze szosowym. Poza tymi aktywnościami, jest także miłośniczką sportów wodnych - kitesurfingu i nurkowania" (hannabruss.pl).

Szczegóły i opis filmu "Everest - poza krańcem świata" znajdują się na stronie internetowej: http://www.laznia.pl/kinoport/film/everest-poza-krancem-swiata-3400/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.