W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino Wolność | 12. Wolność w zagrożeniu

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

13 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się ostatnie, dwunaste wydanie Kina Wolność w tym roku! Grudniowe wydanie poświęcone będzie dokumentalnemu obrazowi Wima Wendersa i Juliana Ribeiro Salgado - "Sól ziemi". Jest to opowieść o brazylijskim fotografie dokumentaliście, Sebastiao Salgado.

kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Na wydarzenie obowiązuje bilet promocyjny w cenie 10 zł.
------------
Sól ziemi
2014 | 110' | Niemcy | Wim Wenders, Juliano Ribeiro Salgado
2014: MFF Cannes - Nagroda Jury Ekumenicznego, 2015: Nominacja do Oskara w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny

Sebastiao Salgado, brazylijski fotograf, podróżował po całym świecie przez 40 lat. Dokumentował ludzkość w okresie dramatycznych zmian, będąc tym samym świadkiem najważniejszych wydarzeń na świecie: konfliktów wojennych, klęsk głodu i przymusowych emigracji. Sławę przyniosły mu cykle fotografii poświęcone kondycji człowieka, w których zajrzał do jądra ciemności ludzkości. Film pokazuje życie Sebastiao Salgado i jego prace, dzięki którym stał się jednym z najsłynniejszych fotografów na świecie.

Gościem spotkania po seansie filmowym będzie fotograf reportażysta.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij