stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Samochodowe i Plenerowe: Dzikie Historie

Tego filmu również nie mogło zabraknąć w naszym kinie - najbardziej dzika komedia ostatnich lat, argentyńsko-hiszpańskie "Dzikie Historie" na parkingu pod Operą Leśną.


UWAGA. W związku z komunikatem IMGW o ryzyku wystąpienia silnych burz dziś (18.06) w godzinach popołudniowo-wieczornych, pokaz filmu "Dzikie Historie" zostaje przełożony na kolejny czwartek 25 czerwca. Wszystkie zakupione bilety pozostają ważnePedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą "dość!" i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

"Dzikie historie" ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla ("Babel"), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak "Pulp Fiction" wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

Więcej informacji: www.kinosopot.pl

Organizatorzy: Miasto Sopot, Hamulec Bezpieczeństwa - Stowarzyszenie Kulturalne, Kino PRO, Opera Leśna / The Forest Opera
Partnerzy medialni: Radio Chillizet, Trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza Trójmiasto, Co Jest Grane24
Partnerzy: Eurotrend Systemy Audiowizualne, Epson, City Meble Gdańsk, Classic Moto Story

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Sopotu

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi