stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Ruszaj w Drogę! - pokaz filmów turystycznych cz. 2

Kasia i Maciej Marczewscy, blogerzy podróżujący po Polsce www.ruszajwdroge.pl, Gdynia InfoBox Obserwarium Zmian www.gdyniainfobox.pl zapraszają na spotkanie Klubu Ruszaj w Drogę!

bilety 12 zł
Kup bilet

Kino letnie na Obłużu

w każdy piątek (od 23.08.2019 do 23.08.2020), godz. 21:00

Gdynia obłuże, Skwer Ireny Kwiatkowskiej,...
Wstęp wolny
Mile widziane są osoby, które podróżują po Polsce, planują odwiedzać polskie atrakcje, lub są ciekawi jak zmieniła się turystyczna mapa naszego kraju.

Kino Ruszaj w Drogę! to wyjątkowe filmowe spotkania z polską turystyką. Tym razem uczestnicy zobaczą ostatnie dwa odcinki programu telewizyjnego "Lato w Regionach", który powstawał w wakacje w województwie śląskim.

Program poprowadzili Kasia i Maciej Marczewscy, którzy odświeżyli serię i wprowadzili do niej zupełnie nową formułę. W każdym odcinku pokazują gotowe propozycje na 1-dniowe wycieczki po województwie śląskim. Pod okiem kamery wcielają się w rolę turystów, rozmawiają z przewodnikami, odwiedzają najpiękniejsze zamki, miasta i muzea, jeżdżą na rowerach, pływają kajakiem, chodzą po górach, a z jednej z nich zjeżdżają na hulajnogach.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy byłeś już w województwie śląskim, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy. I że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć świetną przygodę.

Program był nadawany w trakcie tegorocznych wakacji w TVP3 Katowice oraz na antenie ogólnopolskiej TVP3. Nad merytoryką programu i wyborem miejsc czuwała Śląska Organizacja Turystyczna oraz regionalni Partnerzy. A poprowadzili go twórcy Fundacji Ruszaj w Drogę! - Kasia i Maciej Marczewscy.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej www.klub.ruszajwdroge.pl
Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Klubowa Kopalnia Pomysłów

Po spotkaniu możesz skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów. Znajdziesz w niej darmowe mapy, broszury i przewodniki. Nie tylko z Kaszub, Trójmiasta i Kociewia, ale także z dalszych zakątków kraju. Otrzymujemy je od organizacji turystycznych i Urzędów Marszałkowskich z 16/16 województw w Polsce. Z darmowych publikacji i z naszych planów podróży dowiesz się co zobaczyć w Polsce i gdzie warto pojechać.

http://www.klub.ruszajwdroge.pl/2016/01/przewodniki-z-calej-Polski-w-Kopalni-Pomyslow.html

Kto poprowadzi spotkanie?

Spotkanie poprowadzi Maciej Marczewski. Razem z żoną Kasią od siedmiu lat wykorzystują każdą wolną chwilę, aby odkrywać kolejne zakątki i atrakcje Polski. Kasia i Maciej założyli Fundację Ruszaj w Drogę!, która promuje polską turystykę w Polsce. Prowadzą też największy blog podróżniczy o Polsce "Ruszaj w Drogę!" www.ruszajwdroge.pl, na którym pokazują gdzie warto pojechać, co zobaczyć oraz jak szukać pomysłów na kolejne podróże po Polsce. Tworzą przewodniki, poradniki i fotorelacje z turystycznych wydarzeń oraz opisują historie ludzi, którym zależy na rozwoju turystyki w Polsce. Piszą, robią zdjęcia, prowadzą profile w sieciach społecznościowych, współpracują z pasjonatami, organizacjami pozarządowymi, samorządami i organizacjami turystycznymi, prowadzą warsztaty dla młodzieży, podróżnicze prezentacje o Polsce oraz spotkania "Klubu Ruszaj w Drogę!". Regularnie opowiadają o swoich podróżach w radiowej audycji "Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk".

www.ruszajwdroge.pl/p/o-nas.html

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Tajemnica ojca Pio
Ocena: 7.5 / 14 głosów
Król Lew
Ocena: 7.1 / 86 głosów
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Ocena: 6.9 / 86 głosów

Zapowiedzi