stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Ruszaj w Drogę! - pokaz filmów turystycznych cz. 2

Kasia i Maciej Marczewscy, blogerzy podróżujący po Polsce www.ruszajwdroge.pl, Gdynia InfoBox Obserwarium Zmian www.gdyniainfobox.pl zapraszają na spotkanie Klubu Ruszaj w Drogę!

w każdy wtorek (do 29.09), godz. 13:00, 18:00

Gdynia,
bilety 10,00 zł

w każdy poniedziałek (do 24.08), godz. 21:00

bilety 12 zł
Kup bilet
Mile widziane są osoby, które podróżują po Polsce, planują odwiedzać polskie atrakcje, lub są ciekawi jak zmieniła się turystyczna mapa naszego kraju.

Kino Ruszaj w Drogę! to wyjątkowe filmowe spotkania z polską turystyką. Tym razem uczestnicy zobaczą ostatnie dwa odcinki programu telewizyjnego "Lato w Regionach", który powstawał w wakacje w województwie śląskim.

Program poprowadzili Kasia i Maciej Marczewscy, którzy odświeżyli serię i wprowadzili do niej zupełnie nową formułę. W każdym odcinku pokazują gotowe propozycje na 1-dniowe wycieczki po województwie śląskim. Pod okiem kamery wcielają się w rolę turystów, rozmawiają z przewodnikami, odwiedzają najpiękniejsze zamki, miasta i muzea, jeżdżą na rowerach, pływają kajakiem, chodzą po górach, a z jednej z nich zjeżdżają na hulajnogach.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy byłeś już w województwie śląskim, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy. I że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć świetną przygodę.

Program był nadawany w trakcie tegorocznych wakacji w TVP3 Katowice oraz na antenie ogólnopolskiej TVP3. Nad merytoryką programu i wyborem miejsc czuwała Śląska Organizacja Turystyczna oraz regionalni Partnerzy. A poprowadzili go twórcy Fundacji Ruszaj w Drogę! - Kasia i Maciej Marczewscy.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej www.klub.ruszajwdroge.pl
Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Klubowa Kopalnia Pomysłów

Po spotkaniu możesz skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów. Znajdziesz w niej darmowe mapy, broszury i przewodniki. Nie tylko z Kaszub, Trójmiasta i Kociewia, ale także z dalszych zakątków kraju. Otrzymujemy je od organizacji turystycznych i Urzędów Marszałkowskich z 16/16 województw w Polsce. Z darmowych publikacji i z naszych planów podróży dowiesz się co zobaczyć w Polsce i gdzie warto pojechać.

http://www.klub.ruszajwdroge.pl/2016/01/przewodniki-z-calej-Polski-w-Kopalni-Pomyslow.html

Kto poprowadzi spotkanie?

Spotkanie poprowadzi Maciej Marczewski. Razem z żoną Kasią od siedmiu lat wykorzystują każdą wolną chwilę, aby odkrywać kolejne zakątki i atrakcje Polski. Kasia i Maciej założyli Fundację Ruszaj w Drogę!, która promuje polską turystykę w Polsce. Prowadzą też największy blog podróżniczy o Polsce "Ruszaj w Drogę!" www.ruszajwdroge.pl, na którym pokazują gdzie warto pojechać, co zobaczyć oraz jak szukać pomysłów na kolejne podróże po Polsce. Tworzą przewodniki, poradniki i fotorelacje z turystycznych wydarzeń oraz opisują historie ludzi, którym zależy na rozwoju turystyki w Polsce. Piszą, robią zdjęcia, prowadzą profile w sieciach społecznościowych, współpracują z pasjonatami, organizacjami pozarządowymi, samorządami i organizacjami turystycznymi, prowadzą warsztaty dla młodzieży, podróżnicze prezentacje o Polsce oraz spotkania "Klubu Ruszaj w Drogę!". Regularnie opowiadają o swoich podróżach w radiowej audycji "Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk".

www.ruszajwdroge.pl/p/o-nas.html

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij