Impreza już się odbyła

Kino Rodzinne

Zapraszamy na lipcowe pokazy rodzinne do KinoPortu. W tym miesiącu zagramy "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica" i "Magiczny dywan".

PROGRAM

7 lip, niedziela
13.00 | Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica.

14 lip, niedziela
13.50 | Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica.

21 lip, niedziela
13.30 | Magiczny dywan

28 lip. niedziela
13.30 | Magiczny dywan


*Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica.
Tuż przed rozpoczęciem konkursu w szkole w Valleby znika główna nagroda: starożytna księga Hammarabi - cenna z powodu spisanych w niej zasad rozwiązywania sporów. W tych wyjątkowych okolicznościach poznaje się dwójka bohaterów: przebojowa Maja i nieśmiały Lasse. Daje to początek serii zaskakujących wydarzeń. Czy tej dwójce odmiennych charakterów uda się dogadać i rozwiązać zagadkę zniknięcia księgi?

*Magiczny dywan
Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto gdzie mieszka sułtan.
Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.