W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła

Kino Podwórkowe i pchli targ

Zapraszamy na Kino Podwórkowe. Będziecie mogli jak zawsze popuszczać duże bańki mydlane, pobawić się w różne zabawy i obejrzeć film.

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
I dodatkowa atrakcja - dziecięcy pchli targ, który zaczyna na stałe wpisywać się w Kino. Jeśli chcecie wystawić swoje zabawki, prosimy o ZAPISY (tylko wystawcy na pchli targ) na: klubwrzeszczaka@gmail.com

PROGRAM:

16:30 - zaczynamy - gry i zabawy podwórkowe: sznur, guma, klasy, malowanie twarzy i bańki
16.30 - zaczyna się również dziecięcy pchli targ
19.00 - 19.30 - dobranocka
19.30 - 21.05 - projekcja: "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica"

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica?

Przebojowy wstęp do popularnej serii filmów o przygodach małych detektywów.

------

Kino realizowane dofinansowane przez Miasto Gdańsk

Kolejne kina:

14 sierpnia - K. Wallenroda 31

21 sierpnia - Pl. Biskupa O'Rourke

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij