stat
Impreza już się odbyła

Kino Podwórkowe + dziecięcy pchli targ

Zapraszamy na pierwsze Kino Podwórkowe w tym roku. Będziecie mogli jak zawsze popuszczać duże bańki mydlane, pobawić się w różne zabawy i obejrzeć film. Spotykamy się na Placu Wybickiego we Wrzeszczu Dolnym.


17.00 - zaczynamy - gry i zabawy podwórkowe: sznur, guma, klasy, i bańki.
19.30 - 21.10 - projekcja: Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię

Robimy również dziecięcy pchli targ - chętnych do wystawienia zabawek prosimy o wzięcie:
- kocyka
- zdezynfekowanych i wycenionych zabawek / innych przedmiotów do sprzedaży
- maseczek

Dawno, dawno temu, kiedy Sycylię zamieszkiwały dostojne niedźwiedzie to klasyczny początek przewrotnej i intrygującej animowanej baśni o istnieniu odmiennych od siebie światów, poszukiwaniu tożsamości oraz potędze miłości i władzy.

Początkiem niezwykłej przygody jest zaginięcie królewskiego syna. Targany tęsknotą Leoncjo, władca sycylijskich niedźwiedzi, wyrusza wraz z poddanymi do krainy człowieka w poszukiwaniu księcia. Dobre intencje władcy zostają jednak mylnie odebrane przez ludzi, którzy kierowani żądzą władzy i chciwością atakują przybyszów. Czy te dwa światy da się ze sobą pogodzić? W krainie pełnej magicznych postaci, gdzie wszystko jest możliwe zaczyna się walka o miłość, wpływy i władzę.
W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczyli m.in. Andrzej Chyra i Roman Gutek. Film miał swoją premierę w Cannes, został też zauważony na festiwalach w Sevilli i Annecy.

Kino Podwórkowe jest dofinansowane przez Miasto Gdańsk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.