stat
Impreza już się odbyła

Kino Podwórkowe - Wallenroda 2

Zapraszamy na Kino Podwórkowe. Spotykamy 5 sierpnia się na podwórku przy ul. Konrada Wallenroda 2 we Wrzeszczu Dolnym. Będziecie mogli jak zawsze popuszczać duże bańki mydlane, pobawić się w różne zabawy i obejrzeć film. Będą też zmywalne tatuaże.

wrz 21

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 17-22 zł
Program
16:30 - gry i zabawy podwórkowe: sznur, guma, klasy i bańki
19.00 - 19.20 - dobranocka
19:30 - 20.50 - film "Solan i Ludwik Misja KsiężycSolan energiczna sroka i Ludwik nieśmiały jeż postanawiają spełnić swoje marzenie o locie na Księżyc. Wyprawa w kosmos to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli po drodze czekają na bohaterów niespodzianki

Opis filmu
Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały Solan i nieco bardziej ostrożny Ludwik. Ich pojazdem ma stać się rakieta zbudowana przez Alfiego przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, nie zawsze udane Na miejsce startu przybywa ekipa telewizyjna, a przygotowania do lotu śledzi w napięciu cały kraj. Wszyscy trzymają kciuki za dzielnych, choć nietypowych astronautów. Czy Solan i Ludwik zrealizują swoje marzenie i wyruszą w kosmiczną podróż? Czy jako pierwsi postawią na Księżycu swoje łapy, a potem wrócą cali i zdrowi? Międzygalaktyczna wyprawa będzie pełna niespodzianek!

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=1Ww9HqyJtvg&feature=emb_title

Kino dofinansowane przez Miasto Gdańsk

Terminy kolejnych kin:

12 sierpnia - K. Wallenroda 31

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.