• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Plenerowe na Karwinach i Dąbrowie (1 opinia)

"Kino plenerowe na Karwinach i Dąbrowie" to przede wszystkim sąsiedzkie spotkania oraz wykorzystanie ciekawych przestrzeni na projekcje filmowe. Seanse będą się odbywać w dwóch sąsiadujących ze sobą gdyńskich dzielnicach: w piątki na Karwinach i w soboty na Dąbrowie, dzięki czemu każdy widz kina plenerowego będzie mógł uczestniczyć we wszystkich pokazach.

Na dziewięciu seansach będzie można zobaczyć dziesięć filmów, w tym wielkie kinowe przeboje. jak np. najlepszy oscarowy film, czyli "Green Book", czy entuzjastycznie przyjęty przez publiczność "Bohemian Rhapsody". Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

PROGRAM - Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr. 47

13.07 godz. 21.30 - "Gra o wszystko", reż. Aaron Sorkin, USA, 2 godz. 20 min
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr. 47)


Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła, nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, niele­galny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice naj­potężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorob­ku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedy­nym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

20.07 godz. 21.30 - "Tully" reż. Jason Reitman, USA, 1 godz. 36 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr. 47)


Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully. Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

10.08 godz. 20.30 - "Deadpool 2" reż. David Leitch, USA, 1 godz. 59 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr 47)


Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia - chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

24.08 godz. 20.30 - "Piotruś Królik" reż. Will Gluck, USA, 1 godz. 59 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr 47)


Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie - złośliwego Piotrusia Królika! Niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa. Na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii "Piotruś Królik" wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom - być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

24.08 godz. 22.30 "Green Book" reż. Peter Farrelly, USA, 2 godz. 10 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr 47)


Mahershala Ali jako wybitny jazzman i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! Cudowna, pełna humoru, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni. Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • super inicjatywa!

  Juz nie mogę się doczekać kolejnego seansu. Super inicjatywa, żeby na dzielnicy móc pooglądać filmy na świeżym powietrzu.
  Głosujmy w budżecie obywatelskim aby co roku mieć taką możliwość!

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.