stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Plenerowe na Karwinach i Dąbrowie

"Kino plenerowe na Karwinach i Dąbrowie" to przede wszystkim sąsiedzkie spotkania oraz wykorzystanie ciekawych przestrzeni na projekcje filmowe. Seanse będą się odbywać w dwóch sąsiadujących ze sobą gdyńskich dzielnicach: w piątki na Karwinach i w soboty na Dąbrowie, dzięki czemu każdy widz kina plenerowego będzie mógł uczestniczyć we wszystkich pokazach.

Na dziewięciu seansach będzie można zobaczyć dziesięć filmów, w tym wielkie kinowe przeboje. jak np. najlepszy oscarowy film, czyli "Green Book", czy entuzjastycznie przyjęty przez publiczność "Bohemian Rhapsody". Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

PROGRAM - Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr. 47

13.07 godz. 21.30 - "Gra o wszystko", reż. Aaron Sorkin, USA, 2 godz. 20 min
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr. 47)


Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła, nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, niele­galny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice naj­potężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorob­ku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedy­nym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

20.07 godz. 21.30 - "Tully" reż. Jason Reitman, USA, 1 godz. 36 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr. 47)


Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully. Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

10.08 godz. 20.30 - "Deadpool 2" reż. David Leitch, USA, 1 godz. 59 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr 47)


Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia - chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

24.08 godz. 20.30 - "Piotruś Królik" reż. Will Gluck, USA, 1 godz. 59 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr 47)


Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie - złośliwego Piotrusia Królika! Niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa. Na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii "Piotruś Królik" wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom - być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

24.08 godz. 22.30 "Green Book" reż. Peter Farrelly, USA, 2 godz. 10 min.
Dąbrowa, ul. Nagietkowa 73 Gdynia (Teren Szkoły Podstawowej nr 47)


Mahershala Ali jako wybitny jazzman i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! Cudowna, pełna humoru, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni. Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Kraina miodu
Ocena: 7.9 / 28 głosów
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
Ocena: 7.5 / 109 głosów
Dwóch papieży
Ocena: 7.3 / 57 głosów

Zapowiedzi