stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Plenerowe na Karwinach i Dąbrowie

"Kino plenerowe na Karwinach i Dąbrowie" to przede wszystkim sąsiedzkie spotkania oraz wykorzystanie ciekawych przestrzeni na projekcje filmowe. Seanse będą się odbywać w dwóch sąsiadujących ze sobą gdyńskich dzielnicach: w piątki na Karwinach i w soboty na Dąbrowie, dzięki czemu każdy widz kina plenerowego będzie mógł uczestniczyć we wszystkich pokazach.

Na dziewięciu seansach będzie można zobaczyć dziesięć filmów, w tym wielkie kinowe przeboje. jak np. najlepszy oscarowy film, czyli "Green Book", czy entuzjastycznie przyjęty przez publiczność "Bohemian Rhapsody". Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

PROGRAM - Karwiny, ul. Chwaszczyńska 26 Gdynia (Amfiteatr Szkoły Podstawowej nr 46)

5.07 godz. 21.30 - "Bohemian Rhapsody", reż. Bryan Singer, USA, 2 godz. 14 min
Karwiny, ul. Chwaszczyńska 26 Gdynia (Amfiteatr Szkoły Podstawowej nr 46)


"Bohemian Rhapsody" to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddiem Mercurym. Film ukazuje błyskotliwą karierę grupy, która dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspięła się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury'ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Wśród licznych nagród film zdobył między innymi cztery Oscary, dwa Złote Globy i dwie nagrody BAFTA.

12.07 godz. 21.30 - "Mój piękny syn", reż. Felix Van Groeningen, USA, 1 godz. 51 min
Karwiny, ul. Chwaszczyńska 26 Gdynia (Amfiteatr Szkoły Podstawowej nr 46)


Mój piękny syn" opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

19.07 godz. 21.00 - "Hotel Transylwania 3" reż. Genndy Tartakovsky, USA, 1 godz. 37 min.
Karwiny, ul. Chwaszczyńska 26 Gdynia (Amfiteatr Szkoły Podstawowej nr 46)


Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

26.07 godz. 21.00 "Alita: Battle Angel" reż. Robert Rodriguez, USA, 2 godz. 2 min.
Karwiny, ul. Chwaszczyńska 26 Gdynia (Amfiteatr Szkoły Podstawowej nr 46)


Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality, Hugo (Keean Johnson), twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości - posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swoich przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać.

2.08 godz. 21.00 "Green Book" reż. Peter Farrelly, USA, 2 godz. 10 min.
Karwiny, ul. Chwaszczyńska 26 Gdynia (Amfiteatr Szkoły Podstawowej nr 46)


Mahershala Ali jako wybitny jazzman i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! Cudowna, pełna humoru, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni. Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi