• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Kino Noir: Teoria Wszystkiego (2013)

Na sam koniec cyklu zaprezentujemy kolejnego przedstawiciela Neo-Noir (który ma w sobie sporo Sci-Fi) Teorię Wszystkiego (2013) Terryego Gilliama.

cze 29

środa, godz. 18:00

bilety 34,90 zł
przedsprzedaż 21,90 - 27,90 zł

w każdy czwartek (do 11.08), godz. 13:00, 18:00

Gdynia,
bilety 10 zł
W niedalekiej przyszłości Qohen Leth (Christoph Waltz) jest ekscentrycznym programistą mówiącym do siebie w liczbie mnogiej. Pracuje on w wielkiej korporacji  Dostaje zadanie matematycznego udowodnienia sensu istnienia ludzkiego oraz wszechświata Jego zadanie oraz natura outsidera zostają zachwiane przez jego szefa (Matt Damon) który próbuję nieustannie rozproszyć naukowca i zdekoncentrować go. Decyduje się ostatecznie wysłać mu towarzyszkę - uwodzicielską nastolatkę Bainsley (Mélanie Thierry).

Możecie kojarzyć nazwisko reżysera- Terryego Gilliama jako jednego z legendarnych Monty Pythonów. Jednakże trzeba pamiętać, iż z biegiem lat Amerykanin wyrobił sobie własną markę znanym z wielu filmów o różnorodnej tematyce (m.in. Człowiek Który Zabił Don Kichota). Teoria Wszystkiego jest przez samego autora uznawana za zwieńczenie nieoficjalnej autorskiej trylogii satyrycznych Orwellowskich dystopijnych filmów (poprzednio Brazil oraz 12 Małp) 

Kiedy? 03.06.2022 (Piątek) 
Start: Godzina 18.00 
Cena biletu: 15 zł. Bilety można zakupić za pomocą karty i gotówki na miejscu.
Jak nas znaleźć? Nasza sala kinowa znajduje się w gmachu Biblioteki Głównej UG, ul. Wita Stwosza 53, wejście główne. 
Wjazd na kampus UG bramą od strony al. Grunwaldzkiej (przy Castoramie). 

Czekamy na Was!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.