stat
Impreza już się odbyła

Kino Konesera - Niewidoczne życie sióstr Gusmao (1 opinia)

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

sty 28

czwartek, godz. 20:00

Online
bilety 14 zł
Kup bilet
Serdecznie zapraszamy! Kino Helios Gdańsk ALFA

Opis filmu:

W swoim nowym filmie brazylijski reżyser przenosi nas do Rio de Janeiro pierwszej połowy lat 50. Osiemnastoletnią Eurídice i dwa lata starszą Guidę łączą nie tylko siostrzane więzy, ale i poczucie, że nie mogą bez siebie żyć. Mimo że na co dzień przyszło im wychowywać się w konserwatywnym środowisku i nieznoszącej sprzeciwu rodzinie, każda z bohaterek ma jasny plan na życie. Eurídice chce zostać znaną pianistką, podczas gdy Guida marzy o poznaniu prawdziwej, wielkiej miłości. Dramatyczne wydarzenia sprawiają, że kobiety zostają rozdzielone i zmuszone do tego, by żyć osobno, niewiele o sobie nawzajem wiedząc. Nigdy jednak nie tracą nadziei na to, że w końcu się odnajdą.

Opinie (1)

  • Bardzo polecam

    Piękne, poruszające, niekomercyjne kino. Uczucia bez pośpiechu i przymusu. Do emocjonalnego wyhamowania i refleksji. Bardzo polecam dla tych, którzy lubią długie, pofilmowe rozmyślania

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.