stat

Kino Kobiet na bis: Pojedynek na głosy

We wrześniu spotykamy się dwukrotnie na Kinie Kobiet! Zapraszamy na pokazy, które odbędą się: 16 września "Kino Kobiet na bis" z filmem "Pojedynek na głosy" i 23 września z filmem "Małe szczęścia".

wrz 21

poniedziałek, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 17-25 zł
MOTYWY WIECZORU:
Na pierwszych spotkaniach ponownie zakładamy stroje wojskowe! Niech triumfuje moro! Tydzień później przebieramy się za królową jesieni! Liście na głowach i wszystkie odcienie brązu!

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów. Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Pamiętajcie, że zmieniła się godzina seansu, zaczynamy o godz. 18:00.

Dziewczyny, do zobaczenia 16 i 23 września!

 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    31,90 zł
Poniżej cennik biletów na pokazy Kina Kobiet:
+ 7 dni do seansu: 23,90 zł
1-7 dni do seansu: 26,90 zł
w dniu seansu: 31,90 zł

Dla tych, które przychodzą w dużej grupie (min. 10 osób) mamy specjalne zniżki:
+ 7 dni do seansu: 20,90 zł
1-7 dni do seansu: 23,90 zł
w dniu seansu: 28,90 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.