stat
Impreza już się odbyła

Kino Kobiet

Nasze kolejne spotkanie Kina Kobiet odbędzie się 5 sierpnia o godz. 18:00, na którym zagramy "Jak być dobrą żoną" z fenomenalną Juliette Binoche!

cze 14

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 26,90 zł
przedsprzedaż 14,90 - 22,90 zł
MOTYW WIECZORU:
W sierpniu zagramy francuski film, w związku z tym preferujemy francuski styl: sukienki w grochy, apaszki czy stylizacje a'la Chanel!

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów.
Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Dziewczyny, do zobaczenia!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20,90 - 31,90 zł
Poniżej cennik biletów na pokazy Kina Kobiet:

+ 7 dni do seansu: 23,90 zł
1-7 dni do seansu: 26,90 zł
w dniu seansu: 31,90 zł
Dla tych, które przychodzą w dużej grupie (min. 10 osób) mamy specjalne zniżki:

+ 7 dni do seansu: 20,90 zł
1-7 dni do seansu: 23,90 zł
w dniu seansu: 28,90 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.