stat
Impreza już się odbyła

Kino Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie i tylko Panie na cykl wieczorów filmowych dla Kobiet! Nasze kolejne spotkanie Kina Kobiet odbędzie się 5 sierpnia, na którym zagramy "Jak być dobrą żoną" z fenomenalną Juliette Binoche!

cze 14

poniedziałek, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 26,90 zł
przedsprzedaż 17,90 - 23,90 zł
MOTYW WIECZORU:
W sierpniu zagramy francuski film, w związku z tym preferujemy styl francuski: sukienki w grochy, apaszki czy stylizacje a'la Chanel!

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów. Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was,Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Opis filmu "Jak być dobrą żoną":
Paulette (Juliette Binoche) wraz z małżonkiem prowadzą prywatną szkołę dla dziewcząt, w której nastolatki uczą się, jak być perfekcyjną żoną i panią domu. Niestety po nagłej śmierci męża Paulette odkrywa, że szkoła jest na skraju bankructwa i ona sama musi wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacji nie ułatwiają feminizm i rewolucja seksualna, które z dnia na dzień zmieniają społeczeństwo i świat dookoła. Aby ratować szkołę, Paulette łączy siły ze swoją pierwszą miłością André (Edouard Baer), ekscentryczną szwagierką Gilberte (Yolande Moreau) oraz surową zakonnicą Marie-Thérèse (Noémie Lvovsky). Nieoczekiwanie jednak sama zaczyna mieć wątpliwości co do własnych poglądów i przekonań. Czy to możliwe, żeby miała stać się wyzwoloną kobietą?

Dziewczyny, widzimy się 5 sierpnia!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    28,90-31,90 zł
  • Przedsprzedaż
    20,90 -26,90 zł
Cennik biletów:
indywidualny zakupiony więcej niż 7 dni przed seansem 23,90 zł
indywidualny zakupiony 1-7 dni przed seansem 26,90 zł
indywidualny zakupiony w dniu seansu 31,90 zł
grupowy zakupiony więcej niż 7 dni przed seansem 20,90 zł
grupowy zakupiony 1-7 dni przed seansem 23,90 zł
grupowy zakupiony w dniu seansu 28,90 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.