stat

Kino Kobiet

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kino Kobietto zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

29 stycznia Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Judy".
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! 

MOTYW WIECZORU: 
Ubierz się w pióra i cekiny niczym z filmu "Wielki Gatsby"

Opis filmu
Judy Garland - cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie podbiła serca światowej publiczności. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna może być tym, na którego czekała całe życie?

Na holu będziemy mogły spotkać się z:
PAPA DIEGO (https://papadiego.pl/) – Prawdziwe meksykańskie smaki! Z polskich pól i meksykańskich plantacji, Kucharze biorą to, co najlepsze i na Twoich oczach tworzą prawdziwie meksykańską fiestę smaków, kolorów i aromatów. Już na najbliższym seansie Kina Kobiet będzie można skosztować ich pyszności!
TUPPERWARE POLSKA (https://www.tupperware.pl/index) - jest częścią międzynarodowej firmy Tupperware Brands, działającej w ponad 100 krajach na świecie, oferującej nowoczesne rozwiązania do kuchni i domu. Przekonaj się jak skutecznie produkty Tupperware mogą Tobie towarzyszyć w każdym momencie dnia. Z nimi przygotujesz i podasz zdrowe posiłki dla najbliższych, wygodnie zabierzesz lunch do pracy, upieczesz słodkie smakołyki dla swoich pociech, a po męczącym dniu z łatwością odgrzejesz przechowane w lodówce zapasy, ciesząc się ich doskonałym smakiem. Tupperware to najwyższa jakość, trwałość, nowoczesny design oraz wysoka funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.
SALON OPTYCZNY MALACHIT (https://www.facebook.com/optykmalachit/) - ma na celu pomoc ludziom, którzy borykają się z wadami wzroku i niedowidzeniem oraz tym, którzy chcą dokonać zmian swojego wizerunku, bądź podkreślić swój styl przez zakup okularów. Da im to możliwość wyróżnienia się z wielkomiejskiej dżungli. W bogatym asortymencie każdy znajdzie odzwierciedlenie różnych stylów. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na swobodniejszy wybór codziennych stylizacji i nieskrępowaną zabawę wizerunkiem. Nowe okulary sprawią, że twarz zyska nutę świeżości, a oczy nabiorą blasku. W ich salonie dokonasz profesjonalnego badania wzroku, jak również naprawy uszkodzonych okularów. Jeśli szukasz dobrej jakości certyfikowanych produktów przy przystępnej i konkurencyjnej cenie koniecznie musisz ich odwiedzić! Na stoisku przeprowadzą przesiewowe komputerowe badanie wzroku oraz zaprezentują oprawki przeciwsłoneczne i oprawki korekcyjne japońskiej firmy I- D Tokyo!
CUKIERNIA BACCATE (http://baccate.pl/) - oferuje przepyszne torty, mini torciki, kostki deserowe, serniki, szarlotki, ciasta i tarty! Doświadczenie i otwartość na nowe techniki cukiernicze sprawiają, że ich wyroby to uczta dla podniebienia. W czasie Kina Kobiet będzie można rozkoszować się ich wyrobami!
ORIFLAME (https://pl.oriflame.com/) - posiada ponad 40 letnie doświadczenie, ponad 100 naukowców oraz własne Centrum Badań i Rozwoju. Oriflame nieustannie szuka lepszych rozwiązań oraz technologii, aby dostarczać coraz lepsze, innowacyjne produkty, spełniające wszystkie potrzeby klientów. Bycie razem, Duch i Pasja są to ich trzy podstawowe wartości. Na naszym wydarzeniu Oriflame przedstawi szeroką ofertę kosmetyków, perfum oraz produktów do pielęgnacji.
A do wygrania pełen koszyk nagród!
- Vouchery o wartości 150 zł od Salonu Optycznego Malachit (https://www.facebook.com/optykmalachit/),
- Vouchery o wartości 100 zł od Salonu Optycznego Malachit (https://www.facebook.com/optykmalachit/),
- Zestaw okularnika o wartości 50 zł od Salonu Optycznego Malachit (https://www.facebook.com/optykmalachit/),
- Vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w salonie CHANGE Lingerie Galeria Bałtycka (https://change.shop.pl/),
- Vouchery do wykorzystania w Instytucie Urody Abacosun Gdańsk (http://abacosungdansk.com/),
- Zestawy kosmetyków od Biotaniqe (https://biotaniqe.pl/),
- Zestawy kosmetyków od SuperPharm (https://www.superpharm.pl/),
- Książki od wydawnictwa Agora (https://www.agora.pl/),
- Książki od wydawnictwa Kobiecego (http://www.wydawnictwokobiece.pl/)
- Vouchery zniżkowe oraz na darmowego pancake’a do amerykańskiej naleśnikarni Yummy (http://yummygdansk.pl/),
- Vouchery do salonu fryzjerskiego Symetria (https://pl-pl.facebook.com/symetriastudio)
Wieczór poprowadzi, jak zawsze, niezawodny Mr Host (https://pl-pl.facebook.com/Maciejmrhost/)!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij