stat

Kino Kobiet

Kino Helios Galeria Alfa zaprasza wszystkie Panie i tylko Panie na cykl wieczorów filmowych dla kobiet!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Judy".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

MOTYW WIECZORU:

Drogie Panie - złoto, pióra i cekiny to motyw przewodni drugiego pokazu styczniowego Kina Kobiet! Zaszalejmy tym razem! Kreacje sylwestrowe mogą się jeszcze przydać!
Bądźcie kreatywne, jak tylko Wy potraficie! Nasi partnerzy ufundowali niesamowite nagrody - nie może WAS tego wieczoru zabraknąć! Zapraszamy!

Opis filmu

Judy Garland - cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie podbiła serca światowej publiczności. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna może być tym, na którego czekała całe życie?

W holu Kina będziecie mogły spotkać się z:

T.DEKER PATISSIER&CHOCOLATIER przygotuje dla Was słodki poczęstunek.
TCHIBO poczęstuje ciepłą aromatyczną kawą,  która od ponad 60 lat jest znana jako najlepsza kawa  na całym świecie - skosztujecie kaw delikatnych, łagodnych aż po mocne espresso.
Nasza ulubiona PIZZA DOMINIUM GDAŃSK ALFA CENTRUM uraczy Was najsmaczniejszą pizzą w trójmieście, będziecie miały możliwość degustacji tej pizzy.
Wieczór poprowadzi MR HOST zdjęcia będzie robił nasz niesamowity FOTOGRAF Adam.
Panie ze  Stowarzyszenia CREDE FEMINA będą Was uświadamiać jak ważne jest samobadanie piersi aby ustrzec się   od niebezpiecznego nowotworu - raka piersi.
Konsultantki SUPER-PHARM Galeria Alfa Centrum będą rozdawały Wam próbki najnowszych kosmetyków.
Konsultantki AVON i ORIFLAME zaprezentują najnowsze katalogi oraz produkty swoich marek. Nie zabraknie pięknych zapachów, pachnących balsamów i kremów do rąk.
Konsultantki ABACOSUN GDAŃSK przedstawią bogatą ofertę swojego salonu, podpowiedzą jak poprawić wygląd i gęstość skóry oraz przygotują dla Was peeling na zmęczone dłonie.
ZAKRĘCONA CAFE będzie czekała na Was z pysznym bezglutenowym ciastem.
Przedstawicielki   PIĘKNA I NIEZALEŻNA Z TIANDE będą promować zdrowie kobiet, zaprezentują ziołowe naturalne wkładki i podpaski, płyn do mycia domu czy naczyń  z orzecha mydlanego. Będziecie mogły posmakować zdrowe kisiele i ziołowe herbatki. Dodatkowo będzie można skorzystać z darmowego SPA dłoni.
Konsultantki THE BODY SHOP Galeria Bałtycka zaprezentują swoje kosmetyki m.in.: kultowe masła, jogurty, peelingi i balsamy do ciała.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij