stat
Impreza już się odbyła

Kino Kobiet

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

Kino Konesera - Ból i blask

gru 30

poniedziałek, godz. 18:30

bilety 14,90 zł
10 czerwca 2019 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Oszustki".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!    
               
 Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina - upominek od Biotanique!

MOTYW WIECZORU:

W czerwcu przebieramy się w czarne sukienki. To będzie pierwszy warunek w konkursie! Niech będzie elegancko i z klasą! Liczymy na Waszą kreatywność!

CO NA WAS DROGIE PANIE CZEKA:

Dzięki KUCHNI MARCHÉ® Galeria Alfa Gdańsk posmakujecie orzeźwiających świeżych lemoniad. T.DEKER PATISSIER&CHOCOLATIER, przygotuje dla Was słodki poczęstunek. TCHIBO poczęstuje ciepłą aromatyczną kawą,  która od ponad 60 lat jest znana jako najlepsza kawa   na całym świecie - skosztujecie kaw delikatnych, łagodnych aż po mocne espresso. Nasza ulubiona PIZZA DOMINIUM GDAŃSK ALFA CENTRUM  uraczy Was najsmaczniejszą pizzą w trójmieście, będziecie miały możliwość  degustacji tej pizzy. Wieczoru tym razem nie poprowadzi MR HOST a kto będzie prowadzącym -  to niespodzianka. Zdjęcia będzie robił nasz niesamowity FOTOGRAF Adam. Młodzież z Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych nr 2 w Gdańsku uraczy Was odprężającym masażem a kosmetyczki zrobią nawilżający zabieg na zmęczone dłonie.  Panie ze  Stowarzyszenia CREDE FEMINA będą Was uświadamiać jak ważne jest samobadanie piersi aby ustrzec się   od niebezpiecznego nowotworu - raka piersi. Konsultantka MARY KAY przygotuje dla Was nowości kosmetyczne, w tym zabieg nawilżający na zmęczone usta.  Od BIETKA/EDUTEAM dowiecie się jaką jesteście numerologiczną liczbą i jaki ona ma wpływ na życie Wasze i Waszych bliskich. Konsultantki SUPER-PHARM Galeria Alfa Centrum będą rozdawały Wam próbki najnowszych kosmetyków. Dzięki uprzejmości NATURHOUSE Galeria Alfa będziecie mogły skorzystać z porad naszych niezawodnych dietetyczek. Podpowiedzą  jak zdrowo można się odżywiać i prowadzić zdrowy tryb życia. Każda z Pań otrzyma kupon  na bezpłatny zabieg próbny, voucher 100zł na zabieg  z zakresu medycyny estetycznej, voucher  30zł na dowolny zabieg od BALTIQA DAY SPA oraz kartę podarunkową 40zł na wszystkie usługi fryzjerskie od BALTIQA HAIR DESIGNE. Wszystkie Panie otrzymają również kupon zniżkowy do wykorzystania i wypróbowania RESTAURACJI CZAS I SMAK.

Będzie się działo ZAPRASZAMY kino Helios ALFA!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij