stat

Kino Kobiet: Słodki koniec dnia

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 16 maja 2019 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Słodki koniec dnia".

lut 29-1.03

sobota - niedziela, godz. 10:30, 12:30

Gdańsk,
bilety 22 zł
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie zostaje dobrany film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Helios gwarantuje, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Akcja filmu dzieje się we Włoszech, zatem ubierzmy się w barwy włoskiej flagi. Niech zieleń bazylii, biel mozzarelli i czerwień pomidorów przeniesie nas do malowniczej Toskanii! Przed seansem do korzystania z porad i usług zapraszają nasi Partnerzy. Od godz. 18:00 w holu kina czekają na Panie:
Drogeria HEBE - zaprezentują kolekcję kosmetyków najbardziej luksusowych marek w drogerii.
Centrum Nauki i Biznesu Żak - przybliżą Paniom szeroką ofertę kursów i szkoleń.
Dla każdej z Pań będą czekały upominki niespodzianki.
Avon - nowy katalog i najświeższa oferta, a przy stoisku nieodzowne porady kosmetyczne konsultantek Avon
Oriflame - zaprezentują aktualną ofertę swoich katalogów, a w nich mnóstwo specjalnych promocji dla naszych uczestniczek
MobiLaser - przedstawi Paniom ofertę zabiegów innowacyjnym laserem diodowym.
Natur House - pomiar składu ciała, porady dotyczące zdrowego żywienia i okazje na konsultacje w preferencyjnych cenach
BeYOUtifful - służą poradą z zakresu kosmetologii, to najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie
Dziewczyny, widzimy się 15 maja!

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij