W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino Kobiet: Ślicznotki

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

9 października - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Ślicznotki".

MOTYW WIECZORU:
W październiku Światowy dzień Onkologii i Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Jak wiecie różowa wstążka jest symbolem profilaktyki i walki z rakiem piersi. Ubierzmy się więc całe na różowo. 

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na holu kina oraz sali kinowej.
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Opis filmu:
Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu.
Szastają kasąniczym Wilki z Wall Street podczas, gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność...

ATRAKCJA WIECZORU:
Na październikowym pokazie Kina Kobiet specjalnie dla Pań swoje umiejętności zaprezentują tancerki z zespołu Queens of the Night – będziecie miały okazję zobaczyć, Drogie Panie, gorącą sambę brazylijską!


Na holu będziemy mogły spotkać się z:

Queens Of The Night
Tchibo
Instytut Urody Abacosun
AVON
Zakręcona Cafe (dawniej Pracownia Marzeń Klubokawiarnia)
CHANGE Lingerie
Tupperware
So! FIT by Anna Sztetner
Oriflame 

A do wygrania pełen koszyk nagród!

Vouchery na zajęcia do SOMA - Centrum Świadomej Pracy z Ciałem
Wejściówki do pokoi zagadek od Questrooms
Pakiet Prestige (peeling na wybraną partię ciała, relaksacyjny masaż pleców, karku i ramion, aplikacja nawilżającego okładu na wybraną partię ciała, masaż głowy, relaks w saunie fińskiej) od Baltiqa Day Spa
Pakiet Standard (częściowy peeling wybranej partii ciała, częściowy masaż wybranej partii ciała, seans w saunie) od Baltiqa Day Spa
Voucher na trening personalny od Anna Sztetner Trener Personalny
Upominki od AVON
Vouchery do amerykańskiej naleśnikarni Yummy
Vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w salonie CHANGE Lingerie Galeria Bałtycka
Vouchery i upominki od Zakręcona Cafe
Vouchery od Agencji Artystycznej Queens Of The Night
Vouchery z badaniem USG piersi od Centrum Medycznego Affidea
Akcesoria kuchenne od Tupperware
Vouchery do wykorzystania w Instytucie Urody Abacosun Gdańsk
Zestawy kosmetyków od Biotaniqe
Zestawy aromatycznych kaw, herbat oraz pysznych czekolad od Tchibo
Bony podarunkowe o wartości 40 zł na pierwszą wizytę w salonie Baltiqa hairdesigne
Zestawy kosmetyków od SuperPharm
Zestawy kosmetyków Oriflame
Miesięczne karnety do klubu Fitness Multiplex Tonezone
Książki od wydawnictwa Agora 

Wieczór poprowadzi, jak zawsze, niezawodny Mr Host!

UWAGA! Mamy dla Was prezent!
Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina – dołączamy odmładzające płatki pod oczy „MultiBiomask” firmy Biotaniq

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij