stat

Kino Kobiet: Oszustki

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 12 czerwca 2019 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Oszustki". 

W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway ("Interstellar", "Praktykant", "Diabeł ubiera się u Prady"), Rebel Wilson ("Pitch Perfect", "Druhny") i Alexa Sharpa ("Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach"), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

MOTYW WIECZORU:
W czerwcu przebieramy się w czarne sukienki, tak jak bohaterki filmu na plakacie :) To będzie pierwszy warunek w konkursie! Niech będzie elegancko i z klasą!

UWAGA! Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina dołączamy "Maskę liftingująco-odmładzającą + Maskę ultra oczyszczającą" Lift & Ultra Clean marki Biotaniqe.

Dziewczyny, widzimy się 12 czerwca!
Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij