stat
Impreza już się odbyła

Kino Kobiet: (Nie)znajomi

Kino Kobiet

sty 29

środa, godz. 17:30

bilety 22,50 zł

Kultura Dostępna

lut 13

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Zapraszamy wszystkie Panie... i tylko Panie na cykl wieczorów filmowych dla Kobiet! Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

19 września - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "(Nie)znajomi".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Motyw przewodni: We wrześniu początek szkoły! Zapraszamy więc na biało-granatowo (najlepiej jeszcze w trampkach i białym podkolanówkach). Najlepsze stylizacje nagrodzimy!

Dziewczyny, widzimy się 19 września!
 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Bad Boys for Life
Ocena: 10.0 / 1 głos
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
Ocena: 8.2 / 274 głosy
Kraina miodu
Ocena: 7.8 / 31 głosów

Zapowiedzi