W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Kino Kobiet - Jutro będziemy szczęśliwi (2 opinie)

Kochane Panie! Zapraszamy na kolejny seans Kina Kobiet!

22 maja 2017
 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Jutro będziemy szczęśliwi".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! 

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Ceny biletów:
23 zł
20 zł - przy zakupie min. 15 biletów

Przed seansem w ramach Kina Kobiet jak co miesiąc nie zabraknie też atrakcji i konkursów, dlatego też na Panie czekamy od godz. 17:40 na holu kina.

Nie ma co zwlekać - kupcie bilet już teraz i zarezerwujcie sobie najlepsze miejsca.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym. W związku z tym, na seans nie obowiązują zaproszenia, kupony specjalne oraz vouchery.

Dziewczyny, widzimy się w środę 22 maja!
 

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.