stat
Impreza już się odbyła

Kij w mrowisko - projekcja filmu "Bobasy"

Zapraszamy na trzeci z cyklu wieczorów wokół alternatywnej edukacji "Kij w mrowisko", których celem jest krytyczny namysł nad stanem systemu edukacji tradycyjnej w Polsce oraz pochylenie się nad jej alternatywnymi wariantami i inspiracjami z innych krajów.

Proponujemy tym razem spojrzeć z bliska na "Bobasy".

"Bobasy" (2010)
Reżyseria: Thomas Balmès
Gatunek: film dokumentalny

Film ukazuje pierwszy rok z życia czwórki maluchów z różnych krańców świata, które w odmienny sposób poznają swoje otoczenie. Jak wygląda stawianie pierwszych kroków i zdziwienie światem u każdego z nich? Czy rozwój jest zdeterminowany przez otoczenie, czy wpisany w nas? Wyjdźmy na spotkanie Bobasom i wyruszmy razem z nimi w podróż przez najbardziej zintensyfikowane 12 miesięcy w rozwoju człowieka.

Widzimy się w poniedziałek, 4 lutego, o 19:00. Bądźcie kwadrans wcześniej, żeby zacząć punktualnie.

Na spotkaniu poruszymy również temat, jak pierwsze miesiące życia człowieka wpływają na jego późniejsze funkcjonowanie - również szkolne. Zainspirujemy się także literaturą powiązaną z tematem, niech inspirująca literatura krąży i daje namysł w coraz szerszych kręgach!

O prowadzących:
Mona Rena Górska i Joanna Romaszko realizują autorskie zajęcia dla różnych grup wiekowych z zakresu filozofii, muzykoterapii, arteterapii, kostiumografii. Edukacja jest ich naturalną przestrzenią działań życiowych - kochają dzielić się tym, co mają z ludźmi wokół.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Zrzutka na salę i poczęstunek: 10 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij