stat

"Kapitan. Film o Krzysztofie Baranowskim" i spotkanie z reżyserem

Serdecznie zapraszamy na pokaz specjalny "Kapitan. Film o Krzysztofie Baranowskim" i spotkanie po seansie z reżyserem Kryspinem Pluta w Kino Kameralne Cafe!

Refleksyjna opowieść o przemijaniu. Blisko 80-letni legendarny żeglarz - kpt. Krzysztof Baranowski nie wybiera się na żeglarską emeryturę. Chce zbudować nowy, potężny żaglowiec szkoleniowy, a jednocześnie zmaga się z postępującą chorobą swojej żony - Bogumiły Wander, niegdyś popularnej prezenterki telewizyjnej. Czy ciemne chmury nad horyzontem Kapitana jeszcze się rozproszą?
Kryspin Pluta - Reżyser. Absolwent socjologii, Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Rezerwacje: bilety@kinokameralnecafe.pl

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami na salę kinową możemy przyjąć tylko 50% widowni. Zachęcamy do kupienia biletów online. Na sali kinowej obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz przestrzeganie bezpiecznej odległości.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi