• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kameralne poranki: wakacyjne seanse dla dzieci

Razem z Wiewiór "K" mamy dla Was propozycję na spędzenie wakacyjnych weekendów wspólnie z dziećmi w kinie. Przygotowaliśmy cztery wartościowe filmy. Gramy w każdy weekend lipca!

"Klara Muu!"
11 LIP 2020, SOB.
10:00, 11:15
19 LIP 2020, NIEDZ.
10:45, 12:00

Wiek: 5+
Kraj i rok produkcji: Norwegia 2018
Czas trwania: 64 min
Wersja językowa: Lektor
Pogodna opowieść o marzeniach bohaterki, które nabrały zupełnie innych, od zamierzonych odcieni. Klara to mała krowa, mieszkająca razem ze swoją mamą w mieście. Największym marzeniem Klary jest zostanie gwiazdą muzyki i wiążąca się z tym sława. Klara od wielu lat nie widziała się z ojcem, więc gdy otrzymała od niego list, wyruszyła w podróż na wieś, żeby się z nim spotkać. Podróż zamienia się w jedną wielką przygodę Klara staje przed koniecznością pomocy ojcu, ratuje jego gospodarstwo przed chciwym biznesmenem, poznaje przyjaciół i rozumie w końcu, że sława może przejawiać się na wiele różnych sposobów, a bycie gwiazdą nie jest zarezerwowane jedynie dla artystów.

"Marona psia opowieść"
11 LIP 2020, SOB.
11:45, 13:30
25 LIP 2020, SOB.
10:00, 11:30

Wiek: 7+
Kraj i rok produkcji: Francja 2019
Czas trwania: 92 min
Wersja językowa: Lektor
Niezwykła podróż przez życie widziana oczami psa. Marona jest pięknym kundelkiem, który nie ma szczęścia do właścicieli. Jak wygląda świat z psiej perspektywy?
Piękna, wielorasowa suczka Marona trafia w ręce coraz to nowych właścicieli. Świat ludzi bywa jednak skomplikowany, czasem aż za bardzo dla małego psa, który nie chce niczego oprócz kochającego ją człowieka. Każdy z napotkanych przez kundelkę ludzi nadaje jej nowe imię: akrobata Manole nazywa ją Aną, robotnik Istvan Sarą, dziewczynka Solange Maroną. Niestety żaden z domów nie jest na tyle odpowiedzialny, by suczka mogła zagościć w nim na stałe. A gdyby ludzie byli tak samo zależni od zwierząt, jak one od nich?

"Niezwykłe lato z Tess"
12 LIP 2020, NIEDZ.
13:30, 15:00
26 LIP 2020, NIEDZ.
12:15, 13:45

Wiek: 9+
Kraj i rok produkcji: Holandia 2019
Czas trwania: 82 min
Wersja językowa: Dubbing
Strach przed samotnością (jest najmłodszy w rodzinie) popycha głównego bohatera filmu do dosyć nietypowego treningu treningu samotności.
Misterny plan Sama (harmonogram samotnie spędzonych godzin) nie powiedzie się jednak i to z kilku powodów. Przede wszystkim spotka Tess, dosyć tajemniczą i jednocześnie porywającą rówieśniczkę. Po drugie, poznając Tess, zacznie inaczej spoglądać na swoją rodzinę. I jeszcze nowe zrozumienie samotności wejdzie bocznymi drzwiami, znienacka, ale na tyle skutecznie, że Sam, w imię nowego treningu, powiedzmy, niesamotności, zaryzykuje przyjaźń z Tess.

"Cały świat Romy"
18 LIP 2020, SOB.
10:00, 11:30
25 LIP 2020, SOB.
11:45, 13:15

Wiek:9+
Kraj i rok produkcji: 2019
Czas trwania: 89 min
Wersja językowa: Dubbing
Nastoletnia Romy z trudnością odnajduje siebie samą w patchworkowej rodzinie. Jest jedynaczką, którą nie zajmuje się ani zapracowana mama, ani rzadko obecny ojciec, ani niedostępna emocjonalnie babcia. Z dnia na dzień, za sprawą postępującej demencji, to ta ostatnia staje się dla dziewczynki najbliższą towarzyszką codzienności; tym bliższą, im mniej samodzielną. Romy z samotnej nastolatki staje się zaradną młodą kobietką, czuje się coraz mniej niechciana, a coraz bardziej potrzebna i pewna siebie. Starsza kobieta powierza jej swoje wspomnienia, marzenia i sekrety. Między babcią i wnuczką nawiązuje się szczera, pełna troski relacja, podszyta przeczuciem nadchodzącej utraty.


Ilość miejsc ograniczona! W jednym seansie może wziąć udział tylko 25 osób. Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc:
tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy