stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kajak Jamboree. Video & Photo Show

22 maja - 15 czerwca 2020, godz. 18:00, 21:00

Gdynia,
bilety 30 - 45 zł
Kup bilet
11 grudnia w Klubie Filmowym odbędzie się V edycja festiwalu "Kajak Jamboree - Video&Photo Show", czyli międzynarodowego przeglądu filmów oraz konkursu fotografii o tematyce kajakowej. Celem imprezy jest popularyzacja kajakarstwa, jego amatorskiego filmowania i fotografowania we wszelkich przejawach, a także wyróżnienie najlepszych prac oraz ich twórców. Podczas festiwalu zaprezentujemy około sześciu godzin

filmów autorów z Polski i Europy. Wśród autorów zdjęć poprzednich konkursów znaleźli się kajakarze z Polski Kamczatki i Wielkiej Brytanii. Twórcy rywalizować będą o Złote Wiosła. Oprócz tytułów konkursowych będzie można zobaczyć trzy filmy - "Oil and Water", "Tsunami Rangers Greatest Hits" oraz "Top Grade".

Oil and Water
Zastanawialiście się co najwięcej was kosztuje podczas kajakowych podróżny po świecie? Jedzenie, sprzęt czy może transport? "Oil and Water" opowiada inspirującą historię doskonałych kajakarzy górskich, którzy znaleźli sposób na realizację swoich kajakowych marzeń za przysłowiowy grosz.

Tsunami Rangers Greatest Hits
Myślicie, że zrobienie świeczki na rodeo-łódce jest super? A co powiecie o świeczkach i cartwheelach robionych kajakiem morskim? Film przedstawia niesamowite umiejętności kajakarzy morskich z USA - warto to zobaczyć!

Top Grade
Pamiętacie film pt. "Empire" prezentowany w zeszłym roku? "Top Grade" to druga produkcja rosyjskich kajakarzy górskich.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij