stat
Impreza już się odbyła

Kajak Jamboree 2015

W tym roku będziecie mogli spotkać się z Bohumilem Trunecka - fotografem, podróżnikiem i survivalowcem, który samotnie przemierzył kajakiem najbardziej malownicze fiordy Norwegii, oraz Olkiem Dobą - podróżnikiem i zapalonym kajakarzem, laureatem wielu nagród i wyróżnień, który samotnie pokonał Atlantyk w kajaku - nie raz a dwa razy!

Jeśli uprawiasz turystykę kajakową w dowolnej postaci (ekstremalne kajakarstwo górskie, freestyle, wyprawy, weekendowe zwiedzanie okolic z kajaka) lub po prostu interesujesz się filmem, fotografią i chciałbyś pokazać swój talent, prezentując pracę związaną z kajakarstwem, Kajak Jamboree jest właśnie dla Ciebie.

To podsumowanie sezonu kajakowego oraz prezentacja dokonań - tak klubów kajakowych, jak i indywidualnych kajakarzy. Jeśli chcesz zobaczyć ciekawe miejsca, do których można dotrzeć w kajaku, poznać ludzi pałających się tą dyscypliną sportu / turystyki oraz zobaczyć świat z kajaka, to nie może Cię tam zabraknąć.

Tradycyjnie publiczność będzie wybierała najlepsze zdjęcie i film oraz uczestniczyła w tomboli.

Informacja o biletach

Bilety 25 zł od osoby (dzieci do lat 10 nie płacą) – w cenie macie piwo zamienne na sok, oraz zupę.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.