stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

InShort Film Festival 2018

Podczas naszych dwóch wspólnych wieczorów w Gdańsku zaprezentujemy 33 najlepsze filmy tegorocznego konkursu InShort Film Festival. Wszystkie 33 filmy z 16 różnych krajów świata to laureaci tegorocznej edycji. Program jest bogaty w animacje, filmy dokumentalne czy eksperymentalne. Będzie można zobaczyć przede wszystkim filmy stworzone przez wielokulturowe zespoły. Jednym z kryteriów naszego festiwalu jest także dorobek filmowy, dlatego pokazy składają się z produkcji młodych oraz debiutujących autorów.

Zapraszamy także polską publiczność do wybrania własnego faworyta spośród tegorocznych zwycięzców i przyznania "The Best of InShortFF IN POLAND - Nagroda Publiczności".

WARSZTATY: w programie tegorocznego festiwalu znajdzie się także warsztat animacji poklatkowej dla początkujących. Szczegóły dotyczące warsztatów już wkrótce.

PROGRAM:

Dzień 1
Piątek 23 listopada, 18:00
STAN RZECZY 1.0 // 135 min (w tym przerwa)


fabuły | animacje | dokumenty | eksperymenty

Obie części programu oscylują wokół pytań i traum ciążących na ludzkości. Filmy podejmują tematykę życia, śmierci, mitów oraz otaczającej nas rzeczywistości. Nie zabraknie pytań o to, jak wiele zależy od tego gdzie i w jakich czasach żyjemy, jaki wpływ na kształt naszego życia mają nowe technologie, czy wszechobecne, różnorodne światopoglądy.

Dzień 2
Sobota 24 listopada, 18:00
STAN RZECZY 2.0 // 135 min (w tym przerwa)


fabuły | animacje | dokumenty | eksperymenty

Program składa się z filmów oddających cześć odważnym poszukiwaczom przygód, szukającym niezależności i próbującym przełamać stereotypy w których są szufladkowani. Druga część programu pokazuje zabawne, innowacyjne filmy o pułapkach współczesnego życia. Jak czasy w których żyjemy wpływają na nasza egzystencje i czy rzeczywiście jesteśmy tak dalece rozwinięci?

Szczegółowy program: http://inshortfilmfestival.com/in-poland-2018/


Projekcje przeznaczone dla widzów dorosłych (18+).

Organizatorzy:
InShort Film Festival
Stacja Orunia

Informacja o biletach

Wstęp na wydarzenie tylko na bezpłatne zaproszenia.
Rezerwacja zaproszeń będzie możliwa od 12 listopada pod adresem e-mail: rezerwacjainshortff@gmail.com
Dokonujących rezerwację prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego oraz daty wybranego dnia projekcji.

Liczba miejsc ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi