stat
Impreza już się odbyła

Helios na scenie - Andrea Bocelli: One Night in Central Park

Projekt Helios na Sceniehttps://www.helios.pl/2,Gdansk/HeliosNaScenie/ kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Już wkrótce Helios na Scenie:

24 listopada 2021 r. zapraszamy do kina HELIOS Galeria ALFAhttps://www.helios.pl/2,Gdansk/HeliosNaScenie/  na wyjątkowy koncert jednego z najpopularniejszych i uwielbianych tenorów świata - Andrea Bocelliego. One night in Central Park to hołd wdzięczności artysty wobec miasta, które jak sam powiedział, wywarło ogromny wpływ na ścieżkę jego kariery. Do udziału w wydarzeniu zaprosił jedną z najstarszych światowych orkiestr - Orkiestrę Filharmonii Nowojorskiej, pod dyrekcją Alana Gilberta, oraz wspaniałych gości, a wśród nich m.in: Celine Dion, Tony Bennett, Bryn Terfel, Chris Botti, David Foster.

Opis filmu:
One night in Central Park to koncert w wykonaniu Andrea Bocelliego, który odbył się w sercu Nowego Jorku i zgromadził publiczność liczącą ponad 70 tysięcy osób. Wydarzenie miało wyjątkowy charakter, a wybór miejsca był nieprzypadkowy miasto wywarło ogromny wpływ na ścieżkę kariery artysty.

Już 24 listopada o godzinie 18:00 w kinach Helios emocje związane z koncertem czekają na miłośników najbardziej uwielbianego tenora świata. Po raz pierwszy w historii, podczas jednego występu, Bocelli zaprezentował cały przekrój swojej twórczości, prezentując zarówno popowy jak i klasyczny repertuar. Do udziału w wydarzeniu artysta zaprosił jedną z najstarszych światowych orkiestr - Orkiestrę Filharmonii Nowojorskiej, pod dyrekcją Alana Gilberta, oraz wspaniałych gości, a wśród nich m.in: Celine Dion, Tony Bennett, Bryn Terfel, Chris Botti, David Foster.

Dla prawdziwych fanów Andrea mamy wspaniałe wieści: 19 sierpnia 2022 r. artysta wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. To będzie jeden z największych koncertów Andrei Bocellego w Polsce. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, bilety do kupienia na www.biletserwis.pl.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    32,90 zł
  • Przedsprzedaż
    27,90 - 29,90 zł
Cennik koncertowy:
- Cena ponad 7 dni przed seansem: 27,90 zł
- Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
- Cena w dniu seansu: 32,90 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.