• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Helios na Scenie: Jujutsu Kaisen: 0 / napisy

Helios Gdynia zaprasza na film "JUJUTSU KAISEN: 0" w ramach cyklu Helios na Scenie.

cze 29

środa, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 24,90 - 34,90 zł
lip 18

poniedziałek, godz. 21:30

bilety 16 zł
"JUJUTSU KAISEN: 0"
Anime, czas trwania: 105 min.
Film od lat: 13
Jako dziecko Rika Orimoto ginie w wypadku drogowym na oczach bliskiego przyjaciela Yuty Okkotsu. To obietnica. Gdy dorośniemy, pobierzemy się. Rika staje się zjawą, a Okkotsu, cierpiąc z powodu jej klątwy, pragnie własnej śmierci. Największy czarownik jujutsu, Satoru Gojo, wita go jednak w Liceum Jujutsu. Okkotsu poznaje kolegów z klasy: Maki Zenin, Togego Inumakiego oraz Pandę, i w końcu odnajduje w sobie determinację: Chcę móc powiedzieć, że to, że żyję, jest okej. Uczęszczając do Liceum Jujutsu, zdejmę klątwę Riki. W międzyczasie nikczemny użytkownik klątw, Suguru Geto, którego wyrzucono ze szkoły za dokonanie masakry na zwykłych ludziach, ukazuje się przed Okkotsu i resztą. 24 grudnia zorganizujemy Nocną Paradę Stu Demonów. Geto nawołuje do stworzenia raju wyłącznie dla czarowników jujutsu i rzuca tysiąc klątw na Shinjuku i Kioto, by w ten sposób zlikwidować wszystkich nie-czarowników. Czy Okkotsu uda się ostatecznie powstrzymać Geta? A co ze zdjęciem klątwy Riki?

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25,90 - 34,90 zł
Cennik:
W dniu seansu: 32,90 zł
1-7 dni przed seansem:  29,90 zł
8 dni i więcej:  25,90 zł
Bilet grupowy:  25,90 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.