stat

Helios dla Dzieci. Filmowy Poranek: 44 koty

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. A najbliższy pokaz odbędzie się już 27 czerwca!

sie 8

niedziela, godz. 10:30

bilety 22,90 zł
przedsprzedaż 14,90-17,90-19,90 zł
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki. W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła! Na każdym spotkaniu zdobywa się pieczątki za rozwiązanie zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki potwierdzająca zdobyte umiejętności! 
Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Specyfika seansu filmowego:
dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali po seansie każdy uczestnik otrzymuje "balonowy" upominek.

Więcej informacji wkrótce! 
Serdecznie zapraszamy! 

Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W ramach projektu proponujemy specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku - także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z wielkim ekranem! Helios dla Dzieci to zarówno spotkania cykliczne jak Filmowe Poranki w kinie Helios czy Pierwszy raz w kinie jak i propozycje jednorazowe.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi