• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gwiazdka z Maestro André Rieu

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!


Już wkrótce w Helios na Scenie:

26 grudnia 2021 r. oraz 5 stycznia 2022 r. zapraszamy na przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show  Gwiazdka z maestro André Rieu. Jingle Bells, O Holy Night, Oh Happy Day czy Marys Boy Child to tylko niektóre hity, które będzie można usłyszeć w wykonaniu Andre, jego solistów, chóru gospel oraz Orkiestry Johanna Straussa.

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Opis filmu
André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro wybudował własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje. Maestro nagrał show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku, jednak materiał czekał dwa lata na swoją premierę. Koncert można zobaczyć wyłącznie w kinie.

Jingle Bells, O Holy Night, Oh Happy Day czy Marys Boy Child to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów.

Czas trwania: 155 minut (w tym jedna przerwa)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  32,90 zł
 • Przedsprzedaż
  25,90 - 29,90 zł
Cennik koncertowy:
- Cena ponad 7 dni przed seansem: 25,90 zł
- Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
- Cena w dniu seansu: 32,90 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.