stat
Impreza już się odbyła

Gra o Tron - finał

Mastercard® z wyjątkową niespodzianką dla fanów "Gry o tron". Serial HBO "Gra o tron" oparty na cyklu powieści "Pieśń lodu i ognia" George'a R.R. Martina zgromadził wielką rzeszę fanów na całym świecie. Premiera ostatniego odcinka finałowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się w Polsce 20 maja. Z tej okazji Mastercard, HBO GO i Multikino przygotowało wyjątkową niespodziankę. W dniu premiery o godz. 20.10 abonenci HBO GO posiadający kartę Mastercard będą mogli obejrzeć zakończenie sagi na wielkim ekranie.

sty 26

środa, godz. 18:00

bilety 33,90 zł
przedsprzedaż 21,90 - 27,90 zł

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
W wybranych polskich miastach Multikino udostępniło 9 sal, w których odbędzie się seans.

Mastercard® z wyjątkową niespodzianką dla fanów "Gry o tron". Serial HBO "Gra o tron" oparty na cyklu powieści "Pieśń lodu i ognia" George'a R.R. Martina zgromadził wielką rzeszę fanów na całym świecie. Premiera ostatniego odcinka finałowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się w Polsce 20 maja. Z tej okazji Mastercard, HBO GO i Multikino przygotowało wyjątkową niespodziankę. W dniu premiery o godz. 20.10 abonenci HBO GO posiadający kartę Mastercard będą mogli obejrzeć zakończenie sagi na wielkim ekranie. W wybranych polskich miastach Multikino udostępniło 9 sal, w których odbędzie się seans.

Więcej informacji na stronie www.multikino.pl/GoT

Informacja o biletach

Aby zdobyć wejściówkę, przygotuj:

- Numer BIN swojej karty Mastercard® – to pierwsze 6 cyfr na Twojej karcie Mastercard, podanie ich jest w pełni bezpieczne.

- Pierwsze 6 znaków kodu promocyjnego HBO GO – znajdziesz go na swoim koncie HBO GO* wchodząc w Ustawienia -> Zarządzanie kontem -> Kod Promocyjny**

https://multikino.pl/got

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.