• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdzie jesteś, Bernadette?

Bernadette Fox ma kochającego, choć zapracowanego męża oraz wspaniałą córkę. Pewnego deszczowego dnia kobieta znika w dziwnych okolicznościach.

23 czerwca - 27 sierpnia 2022, godz. 16:00

bilety 22 zł

w każdą środę (od 06.07 do 27.07.2022)

bilety 5 zł
Bernadette Fox (Cate Blanchett) trudno nazwać duszą towarzystwa. Kobieta nie lubi wychodzić z domu i źle znosi interakcje z kimkolwiek spoza najbliższej rodziny. Wyjątkowo kiepsko dogaduje się z mieszkającą za płotem Audrey (Kristen Wiig) - nieformalną przywódczynią lokalnej społeczności, istną perfekcyjną panią domu. W wyniku eskalacji sąsiedzkiego konfliktu oraz nieoczekiwanych kłopotów z prawem bohaterka znajdzie się w końcu na życiowym zakręcie. Przyparta do muru zdecyduje się na ucieczkę.

Jej zniknięcie, o dziwo, okaże się uzdrawiającym doświadczeniem dla całej familii Foksów. Nastoletnia córka Bee (debiutująca na wielkim ekranie Emma Nelson) odkryje nieznane dotąd fakty z przeszłości mamy. Pochłonięty pracą w Microsofcie mąż Elgie (Billy Crudup) zrozumie, że zaniedbał relacje z bliskimi. Z kolei sama Bernadette na nowo rozpali w sobie twórczą iskrę.

Program
24 sierpnia godz. 12:30
26 sierpnia godz. 20:30
28 sierpnia godz. 12:00
01 września godz. 15:30
03 września godz. 18:30
04 września godz. 14:15

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.