stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdzie jesteś, Bernadette?

Bernadette Fox ma kochającego, choć zapracowanego męża oraz wspaniałą córkę. Pewnego deszczowego dnia kobieta znika w dziwnych okolicznościach.

bilety 26 zł
ulgowy 22 zł

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł
Bernadette Fox (Cate Blanchett) trudno nazwać duszą towarzystwa. Kobieta nie lubi wychodzić z domu i źle znosi interakcje z kimkolwiek spoza najbliższej rodziny. Wyjątkowo kiepsko dogaduje się z mieszkającą za płotem Audrey (Kristen Wiig) - nieformalną przywódczynią lokalnej społeczności, istną perfekcyjną panią domu. W wyniku eskalacji sąsiedzkiego konfliktu oraz nieoczekiwanych kłopotów z prawem bohaterka znajdzie się w końcu na życiowym zakręcie. Przyparta do muru zdecyduje się na ucieczkę.

Jej zniknięcie, o dziwo, okaże się uzdrawiającym doświadczeniem dla całej familii Foksów. Nastoletnia córka Bee (debiutująca na wielkim ekranie Emma Nelson) odkryje nieznane dotąd fakty z przeszłości mamy. Pochłonięty pracą w Microsofcie mąż Elgie (Billy Crudup) zrozumie, że zaniedbał relacje z bliskimi. Z kolei sama Bernadette na nowo rozpali w sobie twórczą iskrę.

Program
24 sierpnia godz. 12:30
26 sierpnia godz. 20:30
28 sierpnia godz. 12:00
01 września godz. 15:30
03 września godz. 18:30
04 września godz. 14:15

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Król Lew
Ocena: 6.6 / 112 głosów
Na zawsze razem
Ocena: 6.2 / 13 głosów
Piłsudski
Ocena: 6.2 / 73 głosy