stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańska Fala Filmowa - odpływ (1 opinia)

  • piątek, 13 września,
    godz. 19:30
  • Gdańsk, Skwer przy ul. Buczka
  • wstęp wolny

"Gdańska Fala Filmowa 2019" powraca. We wrześniowej edycji zobaczymy kolejne dwa wybitne filmy, które biły rekordy popularności w polskich kinach. Seanse odbędą się w zaaranżowanych przestrzeniach skweru przy ul. Buczka na Starym Chełmie i w Parku Chirona na Osowej. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny. Na wydarzenie zapraszają Miasto Gdańsk oraz Fundacja Teatru Czwarte Miasto.

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł
bilety 26,50  zł
ulgowy 22,50  zł
6.09 godz. 19.30 - Osowa, skwer przy ul. Buczka, "Cudowny chłopak", reż.
Stephen Chbosky, USA, 1 godz. 10 min


W parku Chirona zaprezentujemy jeden z ciekawszych filmów familijnych zeszłego roku, czyli "Cudownego chłopaka". Przedstawiona w nim historia 10-letniego Auggiego to wspaniała opowieść o tolerancji dla odmienności i problemów drugiego człowieka. Seans rozpoczynamy o godz. 19.30, ale już od godz. 18.00 Rada Dzielnicy Osowa zaprasza na "Zakończenie lata w Parku Chirona". Wśród planowanych atrakcji są między innymi zabawy w rytmach zumby oraz animacje dla najmłodszych. Imprezę kulinarnie uświetnią food trucki, popcorn oraz wata cukrowa.

13.09 godz. 19.30 - Stary Chełm, skwer przy ul. Buczka, "Green Book", reż. Peter Farrelly,
USA, 2 godz. 10 min


13 września odbędzie się ostatnia projekcja w ramach "Gdańskiej Fali Filmowej 2019". Tym razem zapraszamy na zdobywcę Oscara w kategorii Najlepszy Film. Mahershala Ali jako wybitny jazzman i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! Cudowna, pełna humoru, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni. Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Opinie (1) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.