stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańska Fala Filmowa - odpływ (1 opinia)

"Gdańska Fala Filmowa 2019" powraca. We wrześniowej edycji zobaczymy kolejne dwa wybitne filmy, które biły rekordy popularności w polskich kinach. Seanse odbędą się w zaaranżowanych przestrzeniach skweru przy ul. Buczka na Starym Chełmie i w Parku Chirona na Osowej. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny. Na wydarzenie zapraszają Miasto Gdańsk oraz Fundacja Teatru Czwarte Miasto.

6.09 godz. 19.30 - Osowa, skwer przy ul. Buczka, "Cudowny chłopak", reż.
Stephen Chbosky, USA, 1 godz. 10 min


W parku Chirona zaprezentujemy jeden z ciekawszych filmów familijnych zeszłego roku, czyli "Cudownego chłopaka". Przedstawiona w nim historia 10-letniego Auggiego to wspaniała opowieść o tolerancji dla odmienności i problemów drugiego człowieka. Seans rozpoczynamy o godz. 19.30, ale już od godz. 18.00 Rada Dzielnicy Osowa zaprasza na "Zakończenie lata w Parku Chirona". Wśród planowanych atrakcji są między innymi zabawy w rytmach zumby oraz animacje dla najmłodszych. Imprezę kulinarnie uświetnią food trucki, popcorn oraz wata cukrowa.

13.09 godz. 19.30 - Stary Chełm, skwer przy ul. Buczka, "Green Book", reż. Peter Farrelly,
USA, 2 godz. 10 min


13 września odbędzie się ostatnia projekcja w ramach "Gdańskiej Fali Filmowej 2019". Tym razem zapraszamy na zdobywcę Oscara w kategorii Najlepszy Film. Mahershala Ali jako wybitny jazzman i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! Cudowna, pełna humoru, prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni. Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Król Lew
Ocena: 6.6 / 112 głosów
Na zawsze razem
Ocena: 6.2 / 13 głosów
Piłsudski
Ocena: 6.2 / 73 głosy